Ndryshimi mes inspektimeve të "Azia"

58 bytes added ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.126.174.89) dhe riktheu rishikimin 1563220 nga JhsBot
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.126.174.89) dhe riktheu rishikimin 1563220 nga JhsBot)
 
== Gjuhët dhe literatura ==
 
=== Çmimet "Nobel" ===
 
== Besimet ato basojne ne zotra
 
=== Mitologjia ===