Ndryshimi mes inspektimeve të "Lista e bankave në Shqipëri"

v
U kthyen ndryshimet e 79.171.53.82 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr. Pseudo.
v (U kthyen ndryshimet e 79.171.53.82 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr. Pseudo.)
==Burimi==
* Lista e mësipërme bazohet në ''[http://www.bankofalbania.org/web/Rregjistri_i_Bankave_tregetare_50_1.php Regjistrin e bankave tregtare]'' të Bankës së Shqipërisë.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
== Shiko dhe ==