Ndryshimi mes inspektimeve të "Adami dhe Eva"

135 bytes added ,  5 vjet më parë
v (U zëvendësua Albrecht_Dürer_002.jpg me Albrecht_Dürer_-_Adam_and_Eve_(Prado)_2.jpg)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Pikëpamja islame ==
Qiu n bythe i tha adami eves kur i hengri mollen.Ajo hapi duaet dhe i futi ne pidh.Sapo pa qe pidhi po bente squish squish ajo ndaloi.
 
== Pikëpamja bahaike ==
Anonymous user