Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

Lades till i kategori
No edit summary
(Lades till i kategori)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Kategoria:Mitrovicë]]
[[Kategoria:Luftëra]]
[[Kategoria:Luftëra per mbrojtjen e trojeve]][[Kategoria:Historia shqiptare]]