Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kadribistrica"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Para se të vendosësh stampat <code><nowiki>{{pa referenca}} {{për përmirësim}} {{dyshim}}</nowiki></code> në një artikull si [[Shqiptarët në Mal të Zi]] së pari diskutoni në faqen e diskutimit të asaj faqe se cfarë mendon ti se nuk shkon me artikullin. Pa referenca - artikulli ka referenca, ndoshta ndonjë seksionit i mungon, ose ndonjë fjalie, por jo gjithë artikullit. Për përmirësim - në krahasim me artikujt e tjerë që kemi në wiki, ky artikull mund të them se bën pjesë tek artikujt e mirë. Dyshim - kjo duhet të specifikohet, për çfarë dyshoni. Faleminderit për mirëkuptimin. Punë të mbarë.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 4 janar 2016 12:51 (CET)
e kom pa veq harova me heq. [[Përdoruesi:Kadribistrica|Kadribistrica]] ([[Përdoruesi diskutim:Kadribistrica|diskutimet]]) 4 janar 2016 14:07 (CET)
 
== Kadri djali ==
Ckemi Kadri, si je, mir? Shko ke parapelqimet dhe vendos nje e-mail se dua te te kontaktoj. Vetem kte bej se flasim. Shnet.[[Përdoruesi:Alsasiot|Alsasiot]] ([[Përdoruesi diskutim:Alsasiot|diskutimet]]) 7 janar 2016 21:37 (CET)
1

edit