Ndryshimi mes inspektimeve të "Saint-Étienne"

47 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Saint-Etienne është një qytet në Francë, gjendet në juglindje në departamentin e Loire dhe në rajonin e Rhone-Alpes.
 
== Universitetet ==
 
* [[EMLYON Business School]]
 
 
[[Kategoria:Qytete në Francë]]
Anonymous user