Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| caption =
| date = prill 1941
| place = [[Mitrovicë]], [[Kosovë]]
| coordinates =
| map_type =