Dallime mes rishikimeve të "Koichi Yamadera"

No change in size ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 20 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q333194 (translate me))
| titulli =
| emri i vërtetë =
| ditëlindja = [[17 Qershor]], [[19671961]]
| vendlindja = [[Miyagi]]
| ditëvdekja =
| webfaqja =
}}
'''Koichi Yamadera''' (山寺 宏一 Yamadera Kōichi) ka lindur me [[17 Qershor]] [[19671961]] në Miyagi, [[Japoni]]. Është një aktor dhe dublues japonez ([[seiyū]]).
 
== Filmografia ==
Anonymous user