Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kadribistrica"

→‎Kontrollues: seksion i ri
No edit summary
(→‎Kontrollues: seksion i ri)
== Kadri djali ==
Ckemi Kadri, si je, mir? Shko ke parapelqimet dhe vendos nje e-mail se dua te te kontaktoj. Vetem kte bej se flasim. Shnet.[[Përdoruesi:Alsasiot|Alsasiot]] ([[Përdoruesi diskutim:Alsasiot|diskutimet]]) 7 janar 2016 21:37 (CET)
 
== Kontrollues ==
 
Përshëndetje @[[Përdoruesi:Kadribistrica|Kadribistrica]], të kam dhënë privilegjet kontrollues, pasi që shoh që ke redaktime cilësore. Shpresoj të vazhdosh kështu, punë të mbarë.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 13 janar 2016 12:08 (CET)