Dallime mes rishikimeve të "Azoti"

12 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 178.175.127.107 (diskutimet) në versionin e fundit nga Magioladitis.
(→‎Shih dhe këtë: Bir kaç sözleri düzenledim.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
v (U kthyen ndryshimet e 178.175.127.107 (diskutimet) në versionin e fundit nga Magioladitis.)
{{kimi-cung}}
 
[[Kategoria:Elemente kimike]]😂🔮🔯