Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123"

(→‎Paralajmërim: seksion i ri)
 
{{Paralajmërimi| I nderuar, redaktimet e fundit në artikullin e [[suedia|Suedisë]] i fshiva pasi nuk janë në përputhje me strukturën. Në atë pjesë hyrëse vendose informacione të përgjithshme të një shteti, dhe ato info për të cilat shteti njihet më tepër. (aty ska hapësirë për fusha kodra relievi, ato duhet të shënohen të pjesa e GJEOGRAFISË).--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 14 shtator 2015 22:30 (CEST)}}
 
== WikiProjekti Finlanda ==
 
Pershendetje [[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]],
 
Nese deshiron te krijosh artikuj per komunat e Fnlandes, merr pjese ne [[Wikipedia:WikiProjekti Finlanda|WikiProjekti Finlanda]] ku mund ta materiale per rreth 100 komuna te Finlandes. Nese nuk keni shume eksperience, lexoj me kujdes rregullat. --[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 22 janar 2016 15:27 (CET)