Ndryshimi mes inspektimeve të "Midhje"

176 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
=== Ushqimi ===
=== Riprodhimi ===
Midhjet riprodhohen ne mynyr seksuale
jeton ne det
ne ujera te embel por dhe te kripur kohet e fundit nuk duhet qe te tregtohen madje as te blihen midhje sepse ato kane dale me nje perqindje teper te larte te acideve te derdhura ne det kohet e fundit
 
== Grabitqaret ==
Anonymous user