Ndryshimi mes inspektimeve të "Kostandinopoja"

32 bytes added ,  4 vjet më parë
/*@#/
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(/*@#/)
[[Skeda:Istambul and Bosporus big.jpg|thumb|200px|Stambolli dhe Bosfori, marrje satelitore.]]
* KOSTANDINOPOJA ESHTE STAMBOLLII SOTEM
 
== ==
 
== Kultura ==Ata kishin kultura të ndryshme ato ishin të ngjajshme me ato të romakve por kulturat e tyre morrën fund me pushtimin e osmaneve
Anonymous user