Dallime mes rishikimeve të "Fahredin er-Razi"

No change in size ,  5 vjet më parë
v
Goelia zhvendosi faqen Fakhr al-Din al-Razi tek Fahredin er-Razi
(Faqe e re: '''Fakhr al-Din al-Razi''' ose '''Fakhruddin Razi''' (Arabisht: '''فخر الدين الرازي‎''') ishte teolog myslimanë, persian dhe filozof. Ai lindi më 1149...)
 
v (Goelia zhvendosi faqen Fakhr al-Din al-Razi tek Fahredin er-Razi)
1.368

edits