Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

127 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.24.255.178) dhe riktheu rishikimin 1564818 nga Olsi
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.24.255.178) dhe riktheu rishikimin 1564818 nga Olsi)
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1986]]
Mbas titiullit te miss shiperia 2002,,ajo ka arriturr fam te madhe duke u bere edhe nje nga kengetaret me te mir te shqiperise