Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

41 bytes added ,  5 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Film dhe TV ==
 
* "Dreka shqiptare" TV show (aktor) 2015
* "N'darke" TV show (aktor-producent) / 2012-2013
* "N'darke" TV show K-Channel (producent) / 2012 KTV
<u>Pervoja si menagjer dhe producent_______________________________________________________</u>
 
* 20032002-2005 Festivali Nderkombetare i Studenteve SKENA UP / Themelues dhe drejtor gjeneral
* 2005-2006 Teatri ODA / Menaxher i produksionit
* 2006-2009 Teatri Profesionist Prizren / iniciator per themelim dhe menaxher i teatrit
Anonymous user