Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

357 bytes added ,  5 vjet më parë
→‎Shfaqjet profesionale: Shtova permbajtje
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Shfaqjet profesionale: Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* "kjo është normle" (teater fizik) teatri DODONA / Agnes Nokshiqi 2001
* "ti vetem ti" teatri DODONA / Faruk Begolli 2000
 
== Festivalet dhe paraqitjet nderkombetare ==
Pjesemarres ne shume festivale nderkombetare si dhe paraqitje te shumta ne skena nderkometare si:
Shqiperi, Maqedoni, Mali i Zi, Serbi, Kroaci, Bosnje dhe Hercegovine, Slloveni, Hungari, Rumani, Poloni, Sllovaki, Çeki, Greqi, Itali, Gjermani, Zvicerr, France, Belgjike, Norvegji, Egjipt, Kolumbi dhe Amerike.
 
== Film dhe TV ==
Anonymous user