Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

24 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.242.16.30) dhe riktheu rishikimin 1572681 nga Kadribistrica)
| kompania =
| organizata =
| titulli = Perandor i [[Perandoria Bizantine|Perandorisë Romakebizantine]]
| posti politik =
| paraardhësi =