Ndryshimi mes inspektimeve të "Betim Muço"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
v
Letra e parë e kategorisë është e vogël using AWB
v (Letra e parë e kategorisë është e vogël using AWB)
 
== Tituj të veprave ==
* '''Rrugëve të atdheut''' ([[1967]]) <ref name=GjSh> [[Gjovalin shkurtaj]] dhe [[Enver Hysa]] : [[Gjuha Shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut]] </ref>
* '''Etyde'''([[1972]]) <ref name=GjSh />
* '''Ekspres'''([[1975]])
 
{{Autorë shqiptarë}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]