Dallime mes rishikimeve të "Ibrahim Kodra"

5 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
→‎Katalogë dhe bibliografi: Letra e parë e kategorisë është e vogël using AWB
(→‎Jetëshkrimi: Fixed typo)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
v (→‎Katalogë dhe bibliografi: Letra e parë e kategorisë është e vogël using AWB)
*''Sav taj crtež : 17 međunarodnih izložba (originalnog) crteža'' (2009), Daina Glavočić; Ljubica Dujmović Kosovac; Andy Jelčić; Slobodan Drenovac, [[OCLC]] 781150027, ISBN 9789536501649, [[Rijeka]] ([[Croatia]]) - Muzej moderne i suvremene umjetnosti
 
[[Kategoria: Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria: Piktorë shqiptarë]]
[[Kategoria: Akademikë shqiptarë]]
[[Kategoria: lindjeLindje 1918]]
[[Kategoria: Vdekje 2006]]