Dallime mes rishikimeve të "Naser Zymberi"

No change in size ,  5 vjet më parë
v
Rregullim i sintaksës using AWB
(Josif Papagjoni)
v (Rregullim i sintaksës using AWB)
* [[Vllavi jem]]
* [[Kolonelit s'ka kush t'i shkruaj]]
* [[Na ishte një herë një vajzë]]
 
==Shiko dhe këtë==
==Lidhje të jashtme==
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:aktorëAktorë shqiptarë]]
[[Kategoria:lindjeLindje 1958]]