Dallime mes rishikimeve të "Natë me hënë"

v
→‎top: Rregullim i sintaksës using AWB
v (→‎top: Rregullim i sintaksës using AWB)
 
'''Natë me hënë''' është një shfaqje teatrale e vitit [[1990 në film|1990]], me shkrimtar [[Ismail Kadare]] dhe regjizor [[Edmond Budina]].
 
 
 
Interpretojnë:
[[Luljeta Hoxha]]
 
[[Kategoria:Theater]]
 
[[Kategoria:theater]][[Kategoria:Shfaqje]]