Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

 
O Ols K..!
 
== Kush i ka vendosur keta Liridon dhe Olsi te editojne faqet? ==
 
Kush i ka autorizuar keta Olsi dhe Liridon te editojne faqet e wikipedias ne shqip?
 
A mund ta di publiku se kush jane keta? Cfare ekspertize kane?
 
Ju faleminderit per pergjigjen.
Anonymous user