Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

29 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e parë të tekstit (nga 217.73.142.1) që pasohet nga rishikimi 1415008 nga 46.99.41.57: vandalizem
(Refuzoi ndryshimin e parë të tekstit (nga 217.73.142.1) që pasohet nga rishikimi 1415008 nga 46.99.41.57: vandalizem)
* [[1943]] - [[Raffaella Carrà]], këngëtare italiane dhe yll i TV
* [[1949]] - [[Lech Kaczyński]], Presidenti i [[Poloni]]së
* [[1952|1989]] - [[Isabella Rossellini|Ilir]],aktore Hoxha Huligan Tifoz Tirone (Danoc)italiane
* [[1974]] - [[Kenan Imirzalioglu]], aktor turk
* [[2004]] - [[Rezlind Pilafi]], autor i librit [[Udhëtim pas portës së territ (rrëfenja)|"Udhëtim pas portës së territ"]]