Dallime mes rishikimeve të "Nancy Reagan"

34 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Nancy Frances Robbins''' (6 korrik 19216 mars 2016) ishte avokate amerikane dhe bashkëshorte e presidentit amerikan Ronald Reagan....)
 
[[Kategoria:Lindje 1921]]
[[Kategoria:Vdekje 2016]]
[[Kategoria:Dama e parë e SHBA]]