Dallime mes rishikimeve të "Jean-Baptiste Say"

v
→‎Referenca dhe shënime: rregullim sintakse
(+img)
v (→‎Referenca dhe shënime: rregullim sintakse)
{{Shkolla Austriake}}
{{kapitalizmi}}
 
[[Kategoria:Ekonomistë]][[Kategoria:Filozofë]][[Kategoria:Lindje 1767]][[Kategoria:Vdekje 1832]]
[[Kategoria:Ekonomistë]]
[[Kategoria:Filozofë]]
[[Kategoria:Lindje 1767]]
[[Kategoria:Vdekje 1832]]