Dallime mes rishikimeve të "Oreksi i madh"

4 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
rregullim sintakse
v (rregullim sintakse)
 
'''Oreksi i madh''' është një film [[shqiptar]] i vitit [[1995]], me regjisor [[Koço Devole]] dhe skenarist [[Bujar Kokonozi]].
[[https://www.youtube.com/watch?v=Qo53trrHWgs]]
 
==Aktorët==
* [[Kujtim Shehu]]
* [[Rexhep Ustai]]
 
 
 
[[Kategoria:Filma 1995]]