Ndryshimi mes inspektimeve të "9 mars"

43 bytes removed ,  4 vjet më parë
Urime festa e fiter bajramit
(Urime festa e fiter bajramit)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Vdekje ==
* [[1994]] - [[Charles Bukowski]], shkrimtar amerikan
linA
== Festa dhe përvjetore ==
 
[[Kategoria:Mars]]
Anonymous user