Dallime mes rishikimeve të "1821"

3 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 137 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6976 (translate me))
v (rregullim i sintaksës)
{{Tabelamuajve}}
 
Mbi [[viti|vitin]]n '''1821'''.
 
==Ngjarje==
* [[5 maj]] - [[Napoleon Bonaparte]], mbret dhe udhëheqës ushtarak francez
<!--Kategorizimi-->
<!--nderlidhje-->
[[Category:Kalendari]]
[[Category:Vite]]
[[Category:1821]]
 
[[CategoryKategoria:Kalendari]]
<!--nderlidhje-->
[[CategoryKategoria:Vite]]
[[CategoryKategoria:1821]]