Dallime mes rishikimeve të "1944 në strip"

4 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q655323 (translate me))
v (rregullim i sintaksës)
 
== Ngjarje dhe publikime ==
 
 
== Ekspozita dhe shouva ==
 
== Convention ==
 
== Convention ==
 
 
== Publikimi i parë sipas titullit ==
 
[[CategoryKategoria:Vite në strip]]
 
[[Category:Vite në strip]]