Dallime mes rishikimeve të "Rrethi i Skraparit"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
== Ndarja administrative ==
Rrethi i Skraparit ka nën administrim dy bashki dhe tetë komuna që janë:
* '''[[Çorovoda|Bashkia Çorovodë]]'''
* '''[[Poliçani|Bashkia Poliçan]]'''
* [[Komuna Bogovë]]
63

edits