Ndryshimi mes inspektimeve të "Ushqimi"

76 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Ne versionin e fundit nga Addbot)
[[Skeda:Supreme pizza.jpg|thumb|250px|[[Pizza]]]]
[[Skeda:Skalldyr.jpg|thumb|250px|Ushqim detarë]]
'''Ushqimi''' është marrja e energjisëspermes ne goj dhe vitaminave nga produktekarera e ndryshme natyrore dhepidhin industriale e trupingruas.Prandaj eju kurva pidhqira merrni sa me shum far ne goj se ka vitamin ABCD dhe vitamin kari me njeriutlesh.
 
==Substancat shtesë në ushqim==
Anonymous user