Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Peçi (ushtarak)"

v
→‎top: rregullim i sintaksës
v (Reverted to revision 1248436 by Roboti Tung on 2012-12-19T16:13:45Z)
v (→‎top: rregullim i sintaksës)
{{Ky artikull|Ky artikull bën fjalë për ushtarakun [[Aleksandër Peçi (ushtarak)|Aleksandër Peçi]] dhe jo për kompozitorin [[Aleksandër Peçi (kompozitor)|Aleksandër Peçi]].}}
 
[[Skeda:Aleksandër Peci.jpg|parapamje|200px]]