Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

7 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
→‎Veprat e Rexhep Elmazit: rregullim i sintaksës
v (tc)
v (→‎Veprat e Rexhep Elmazit: rregullim i sintaksës)
* Frymëmarrje – [[Prishtina|Prishtinë]] [[1972]]
* Fryma – [[Prishtina|Prishtinë]] [[1994]]
* Për veprën dhe krijimtarinë e [[Rexhep Elmazi]]tElmazit ka magjistruar intelektuali gjilanas (Mr. [[Tahir Arifi]]).
* Mr. [[Tahir Arifi]] vepra "Poezia e [[Rexhep Elmazi]]t”Elmazit”, 2008, (studim me të cilën edhe magjistroi në letërsi te Prof. Dr. [[Agim Vinca]]).
{{Portal|Gjilani}}
 
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Njerëz nga Gjilani]]