Dallime mes rishikimeve të "Sotiraq Bratko"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
== Filmografia ==
* 1973: [[Brazdat]] - në rolin e Skënder
* 1976: [[PerballimiPërballimi]] - në rolin e punëtorit të fabrikës
* 1977: [[Flamur në dallgë]] - në rolin e mekanikut Vaso
* 1978: [[Nusja dhe shtetrrethimi]] - në rolin e Petrit
Anonymous user