Ndryshimi mes inspektimeve të "Misllodezhda"

13 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Misllodezhdi te Misllodezhda nëpërmjet përcjellimit)
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit = Misllodezhdas
|Krahina =
|Lartësia = 1230