Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Skeda Kenan_imirzalioglu_ambassador_for_kip_collection.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej INeverCry)
! Serialiat dhe Filmat !! Roli !! Viti
|-
|[[Deli Yurek]] || Yusuf Mirgolu||1999-2001
|-
|[[Deli Yurek - Bumerang Cehennemi|Deli Yurek Bumerang Cehennemi]] ||Yusuf Mirgolu|| 2001
|-
|Alacakaranlık ||Ferat ||2003-2005
Anonymous user