Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

36 bytes added ,  4 vjet më parë
v
→‎Film dhe TV: shtimi i kategorisë
(→‎Shfaqjet profesionale: Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎Film dhe TV: shtimi i kategorisë)
* 2006-2009 Teatri Profesionist Prizren / iniciator per themelim dhe menaxher i teatrit
* 2010-(vazhdon) Produksini ORION / drejtor kreativ
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Aktorë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1981]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]
37.617

edits