Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

16 bytes added ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
Qato është kampion i botës në peshat super të mesme në [[boksi|boks]]. Ai posedon '''brezin e artë''' të federatës '''IBC''' (org. [[International Boxing Council]]). Gjithashtu ai është kampion në fuqi i Evropës Lindore dhe është boksier i [[Federata Shqiptare e Boksit|Federatës Shqiptare të Boksit]] (FSHBo).
 
Qato akuzoika akuzuar ish manaxherët e tij, përfshirë Besnik Berishan, për kërcënime dhe shpifje ndaj tij nëpërmjet një mesazhi të dërguar tek "[[Gazeta Shqiptare|Gazetës Shqiptare]]" <ref>[http://www.peshkupauje.com/kreshnik-qato-me-kercenon-ish-menaxheri-im/2007/01/26/ Kreshnik Qato: "Më kërcënon ish menaxheri im"], nga Gazeta Shqiptare nëpërmjet [[Peshku Pa Ujë]]</ref>
 
==Tituj të veprave==
3.352

edits