Dallime mes rishikimeve të "John Stuart Mill"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''John Stuart Mill''' (20 Maj 1806 – 8 Maj 1873) filozof, feminist, ekonomist liberal dhe shërbyes civil anglez. {{cung}} Kategoria:Lindje 1806 Kategoria:Vdekje 1873 Kat...)
 
vNo edit summary
[[Skeda:J. Stuart Mill.tif|parapamje]]
'''John Stuart Mill''' (20 Maj 1806 – 8 Maj 1873) filozof, feminist, ekonomist liberal dhe shërbyes civil anglez.
{{cung}}