Ndryshimi mes inspektimeve të "10 Maj"

56 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 146 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2557 (translate me))
* [[1955]] - [[Kemajl Shaqiri]], ushtarak shqiptarë
* [[1960]] - [[Bono]], vokalisti i bendit [[U2]]
* [[1963]] - [[Suzan-Lori Parks]], shkrimtare amerikane
* [[1971]] - [[Luan Krasniqi]], boksier shqiptaro-gjerman i kategorisë së rëndë
* [[1977]] - [[Nick Heidfeld]], garues automobilash dhe Formula 1 pilot gjerman