Dallime mes rishikimeve të "Polaca"

4 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Polaci i Ri tek Polaca)
'''Polaci i RiPolacë''' është një vendbanim në komunën e [[Skënderaj]]t, [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Skënderaj]]