Dallime mes rishikimeve të "Çupeva"

2 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Qypeva tek Çupeva)
'''QypevaÇupevë''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]