Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Gjoka"

21 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Bruno.agalliu) dhe riktheu rishikimin 1217270 nga Roboti Tung: ndryshime te papershtatshme
v (Vendodhjen)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Bruno.agalliu) dhe riktheu rishikimin 1217270 nga Roboti Tung: ndryshime te papershtatshme)
[[Skeda:Aleksandër Gjoka.JPG|parapamje|250px]]
'''Aleksandër Gjoka''' është një këngëtar shqiptar nga Shqipëria. Nuk eshte nga Korca.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]