Zabeli i Epërm: Dallime mes rishikimesh

1.348 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v Resnjari zhvendosi faqen Zabel i Epërm tek Zabeli i Epërm
No edit summary
Rreshti 1:
{{Fshat (Kosova)
|Fshati = Zabeli i Epërm
|Nofka =
|Moto =
|Flamuri_figura =
|Flamuri_artikulli =
|Stema_figura =
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje =
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i Prishtinës|Prishtinës]]
|Komuna = [[Komuna e Drenasit|Drenasit]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
|Themelimi =
|Vendasit =
|Sipërfaqja =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|Harta_foto_shënimi =
|përshkrimi_harta =
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
}}
'''Zabel i Epërm''' ([[gjuha serbe|serbisht]]: ''Gornji Zabelj'') është një vendbanim në komunën e [[Drenasi|Drenasit]].
 
Line 6 ⟶ 54:
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
{{Komuna e Drenasit}}