Ndryshimi mes inspektimeve të "Vrajaka"

No change in size ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Vranjaku tek Vrajaka)
'''VranjakuVrajakë''' është një vendbanim në komunën e [[Rahovec|Rahovecit]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Rahovec]]