Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

70 bytes added ,  4 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.159.199.9) dhe riktheu rishikimin 1601388 nga Newsettler: vandalizem)
 
== Ekonomia ==
 
eshte teper e zhvilluar ka marrdhenia tregtie me kinen,japonine etj
 
 
Anonymous user