Dallime mes rishikimeve të "Burrniku"

10 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Fshat (Kosova)
|Fshati = BurrnikuBurrnik
|Nofka =
|Moto =
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
|Komuna = [[Komuna e FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|WebFaqja =
}}
'''BurrnikuBurrnik''' është një vendbanim në komunën e [[Ferizaj]]itt, [[Kosovë]].
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
{{Komuna e FerizajitFerizajt}}