Dallime mes rishikimeve të "Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali""

v
Eruanno zhvendosi faqen Ismail Qemali (universitet) tek Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali": me duket se titulli "Ismail Qemali (universitet)" eshte me i pershtatshem si emer percjelles
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(hoqa disa emra qe s'kane punuar kurre aty, por qe i vuri tanush shaska qe te duket bukur. ka dhe te tjere, por s'i njoh.)
v (Eruanno zhvendosi faqen Ismail Qemali (universitet) tek Universiteti i Vlorës "Ismail Qemali": me duket se titulli "Ismail Qemali (universitet)" eshte me i pershtatshem si emer percjelles)
90

edits