Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e Shqipërisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
No edit summary
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Lidhje të jashtme ==
{{Wikisource|Kushtetuta e Shqipërisë}}
*[http://wwwjuridiksi.plisie-monsite.alcom/faqe/legjislacion/kushtetuta-e-rsh/ Kushtetutat shqiptare]
*[http://www.ipls.org/ Instituti për Studime Publike dhe Ligjore]
*[http://www.ipls.org/services/constitution/draft93/shqip/index.html Projekt për Kushtetutën e Shqipërisë (1993)]
Anonymous user